EDAC Inc. 627-21W4624-1ND
Part No.:
627-21W4624-1ND
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS VERT SLDR
Shipping
627-21W4624-1ND Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A