EDAC Inc. 627-21W4622-2NA
Part No.:
627-21W4622-2NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS SOLDER CUP
Shipping
627-21W4622-2NA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A