EDAC Inc. 627-21W4622-1T1
Part No.:
627-21W4622-1T1
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS SOLDER CUP
Shipping
627-21W4622-1T1 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A