EDAC Inc. 627-21W4622-1N2
Part No.:
627-21W4622-1N2
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS SOLDER CUP
Shipping
627-21W4622-1N2 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A