EDAC Inc. 627-17W5624-4T3
Part No.:
627-17W5624-4T3
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627-17W5624-4T3 Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 40A