EDAC Inc. 627-17W5624-3TA
Part No.:
627-17W5624-3TA
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627-17W5624-3TA Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A