EDAC Inc. 627-17W5624-3NC
Part No.:
627-17W5624-3NC
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627-17W5624-3NC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A