EDAC Inc. 627-17W5624-2TE
Part No.:
627-17W5624-2TE
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627-17W5624-2TE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A