EDAC Inc. 627-17W5622-2T2
Part No.:
627-17W5622-2T2
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Shipping
627-17W5622-2T2 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A