EDAC Inc. 627-13W6624-4NA
Part No.:
627-13W6624-4NA
Description:
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Shipping
627-13W6624-4NA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A