Vishay Sprague 600D805F100DC5E3
Part No.:
600D805F100DC5E3
Description:
CAP ALUM 8UF 100V AXIAL TH
Shipping
600D805F100DC5E3 Information
Capacitance:
8 µF
Tolerance:
-10%, +50%
Voltage - Rated:
100 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C