Vishay Sprague 600D186G060DC5
Part No.:
600D186G060DC5
Description:
CAP ALUM 18UF 60V AXIAL TH
Shipping
600D186G060DC5 Information
Capacitance:
18 µF
Tolerance:
Voltage - Rated:
60 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C