Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 591NA32255709V32 |
| Manufacturer | Nextivity |
| Series | Cel-Fi™ |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 2.2GHz |
| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz |
| Antenna Type | Dome |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 2, 1.5 |
| Return Loss | - |
| Gain | 10dBi, 11dBi |
| Power - Max | 50 W |
| Features | Cable - 2m |
| Termination | SMA Male |
| Ingress Protection | - |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | - |
| Applications | - |
The following parts include "591NA32255709V32" in Silicon Labs 591NA32255709V32.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.