Skyworks Solutions Inc. 571FCB000108DG
Part No.:
571FCB000108DG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Shipping
571FCB000108DG Information
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si571
Package/Case:
8-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
VCXO
Frequency:
622.08 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.25V ~ 2.75V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±125ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)