E-T-A 483-V411-K1M1-A1S0ZN-10A
Part No.:
483-V411-K1M1-A1S0ZN-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A
Shipping
483-V411-K1M1-A1S0ZN-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V