E-T-A 483-G533-J3M1-C4S0Z-35A
Part No.:
483-G533-J3M1-C4S0Z-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Shipping
483-G533-J3M1-C4S0Z-35A Information
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V