E-T-A 483-G533-J3M1-C4S0Z-30A
Part No.:
483-G533-J3M1-C4S0Z-30A
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
483-G533-J3M1-C4S0Z-30A Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V