E-T-A 483-G533-J1M1-B2S0ZN-25A
Part No.:
483-G533-J1M1-B2S0ZN-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Shipping
483-G533-J1M1-B2S0ZN-25A Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V