E-T-A 483-G411-J3M1-C4S0Z-30A
Part No.:
483-G411-J3M1-C4S0Z-30A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR THRM 30A
Shipping
483-G411-J3M1-C4S0Z-30A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
483
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V