3G2NED.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 3G2NED |
| Manufacturer | Renaissance |
| Series | - |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Type | Circulator |
| Frequency | 900 MHz ~ 930 MHz |
| Isolation | 23dB |
| Power - Average Forward | 500 W |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| VSWR | 1.25 |
| Connector Type | - |
| Supplier Device Package | Module |
The following parts include "3G2NED" in Silicon Labs 3G2NED.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.