0735912050.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 0735912050 |
| Manufacturer | Molex |
| Series | 73591 |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Type | Circulator |
| Frequency | 2.3 GHz ~ 2.4 GHz |
| Isolation | 20dB (Min) |
| Power - Average Forward | 20 W |
| Insertion Loss | 0.3dB (Max) |
| VSWR | - |
| Connector Type | - |
| Supplier Device Package | - |
The following parts include "0735912050" in Silicon Labs 0735912050.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.