3A5BAF.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 3A5BAF |
| Manufacturer | Renaissance |
| Series | - |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Type | Circulator |
| Frequency | 2.5 GHz ~ 3.5 GHz |
| Isolation | 18dB |
| Power - Average Forward | 500 W |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| VSWR | 1.29 |
| Connector Type | - |
| Supplier Device Package | Module |
The following parts include "3A5BAF" in Silicon Labs 3A5BAF.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.