3A2BV.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 3A2BV |
| Manufacturer | Renaissance |
| Series | - |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Bag |
| Product Status | Active |
| Type | Circulator |
| Frequency | 225 MHz ~ 350 MHz |
| Isolation | 14dB |
| Power - Average Forward | 2 W |
| Insertion Loss | 1dB |
| VSWR | 1.4 |
| Connector Type | SMT |
| Supplier Device Package | Module |
The following parts include "3A2BV" in Silicon Labs 3A2BV.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.