E-T-A 3130-F130-P7T1-W12QY8-16A
Part No.:
3130-F130-P7T1-W12QY8-16A
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
3130-F130-P7T1-W12QY8-16A Information
Series:
3130-F
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Actuator Type:
Rocker
Number of Poles:
3
Illumination:
Yellow
Illumination Voltage (Nominal):
320 ~ 450V