E-T-A 3130-F130-H7T1-W02Q-16A
Part No.:
3130-F130-H7T1-W02Q-16A
Description:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC/50VDC
Shipping
3130-F130-H7T1-W02Q-16A Information
Series:
3130
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
50 V