E-T-A 3130-F130-H7T1-W01Q-14A
Part No.:
3130-F130-H7T1-W01Q-14A
Description:
CIR BRKR THRM 14A 250VAC 50VDC
Shipping
3130-F130-H7T1-W01Q-14A Information
Series:
3130-F
Current Rating (Amps):
14A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V