E-T-A 3130-F120-P7T1-W19QG7-16A
Part No.:
3130-F120-P7T1-W19QG7-16A
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
3130-F120-P7T1-W19QG7-16A Information
Series:
3130-F
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Actuator Type:
Rocker
Number of Poles:
2
Illumination:
Green
Illumination Voltage (Nominal):
185 ~ 275V