E-T-A 3120-N32F-P7M1-SGRD-15A
Part No.:
3120-N32F-P7M1-SGRD-15A
Description:
MIN ORD QTY 10. THE 3120-N THER
Shipping
3120-N32F-P7M1-SGRD-15A Information
Mounting Type:
Panel Mount, Snap-In
Breaker Type:
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V