E-T-A 3120-N324-P7T1-W15LY4-1.2A
Part No.:
3120-N324-P7T1-W15LY4-1.2A
Description:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Shipping
3120-N324-P7T1-W15LY4-1.2A Information
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
1.2A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Illumination:
Orange
Illumination Voltage (Nominal):
230V