E-T-A 3120-N323-P7T1-W19FG4-1.5A
Part No.:
3120-N323-P7T1-W19FG4-1.5A
Description:
MIN ORD QTY 10. THE 3120-N THERM
Shipping
3120-N323-P7T1-W19FG4-1.5A Information
Mounting Type:
Panel Mount, Snap-In
Breaker Type:
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):
1.5A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Illumination:
Green
Illumination Voltage (Nominal):
230V