E-T-A 3120-N323-P7T1-W12DY4-15A
Part No.:
3120-N323-P7T1-W12DY4-15A
Description:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Shipping
3120-N323-P7T1-W12DY4-15A Information
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Illumination:
White
Illumination Voltage (Nominal):
230V