E-T-A 3120-N321-P7T1-W14LR4-1.5A
Part No.:
3120-N321-P7T1-W14LR4-1.5A
Description:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Shipping
3120-N321-P7T1-W14LR4-1.5A Information
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
1.5A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
50 V
Illumination:
Red
Illumination Voltage (Nominal):
230V