Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 2H7BAE |
| Manufacturer | Renaissance |
| Series | - |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Type | Isolator |
| Frequency | 3.4 GHz ~ 8.4 GHz |
| Isolation | 16dB |
| Power - Average Forward | 1 W |
| Insertion Loss | 1.2dB |
| VSWR | - |
| Connector Type | SMT |
| Supplier Device Package | - |
The following parts include "2H7BAE" in Silicon Labs 2H7BAE.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.