2H3BE.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 2H3BE |
| Manufacturer | Renaissance |
| Series | - |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Type | Isolator |
| Frequency | 2 GHz ~ 5 GHz |
| Isolation | 11dB |
| Power - Average Forward | 10 W |
| Insertion Loss | 1.3dB |
| VSWR | 1.6 |
| Connector Type | SMT |
| Supplier Device Package | Module |
The following parts include "2H3BE" in Silicon Labs 2H3BE.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.