E-T-A 2-6400-IG8-L10-A3-SI-012805-0.1A
Part No.:
2-6400-IG8-L10-A3-SI-012805-0.1A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR THRM 100MA 250VAC 28VDC
Shipping
2-6400-IG8-L10-A3-SI-012805-0.1A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
2-6400
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
100mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
28 V