2450BM14G0011001T.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 2450BM14G0011001T |
| Manufacturer | Johanson Technology Inc. |
| Series | - |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / -Ohm |
| Phase Difference | 180° ±10° |
| Insertion Loss (Max) | 1.5dB |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
The following parts include "2450BM14G0011001T" in Silicon Labs 2450BM14G0011001T.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.