0900PC15A0036001E.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 0900PC15A0036001E |
| Manufacturer | Johanson Technology Inc. |
| Series | 0900 |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric), 10 PC Pad |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Frequency Range | 862MHz ~ 928MHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm |
| Phase Difference | 180° ±15° |
| Insertion Loss (Max) | 1.6dB, 2.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
The following parts include "0900PC15A0036001E" in Silicon Labs 0900PC15A0036001E.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.