E-T-A 2216-S110-P1M1-S111-A-16A
Part No.:
2216-S110-P1M1-S111-A-16A
Description:
CIR BRK THRM-MG 16A 240VAC/50VDC
Shipping
2216-S110-P1M1-S111-A-16A Information
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V