E-T-A 2216-S110-P1M1-S111-A-15A
Part No.:
2216-S110-P1M1-S111-A-15A
Description:
CIR BRK THRM-MG 15A 240VAC/50VDC
Shipping
2216-S110-P1M1-S111-A-15A Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V