E-T-A 2216-S110-P1F2-S111-A-10A
Part No.:
2216-S110-P1F2-S111-A-10A
Description:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Shipping
2216-S110-P1F2-S111-A-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V