E-T-A 2216-S110-P1F1-S111-A-12A
Part No.:
2216-S110-P1F1-S111-A-12A
Description:
CIR BRK THRM-MG 12A 240VAC/50VDC
Shipping
2216-S110-P1F1-S111-A-12A Information
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V