NorComp Inc. 184A009-292L011
Part No.:
184A009-292L011
Description:
CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT IDC
Shipping
184A009-292L011 Information
Series:
184A
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:
9
Shell Size, Connector Layout:
1 (DE, E)
Flange Feature:
Cable Side (4-40)
Current Rating (Amps):
1.5A