Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575P-25.000G33DTK
Part No.:
1575P-25.000G33DTK
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 25MHZ 3.3V LVPECL S
Shipping
1575P-25.000G33DTK Information
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)