Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575P-156.253906K33DTSTK
Part No.:
1575P-156.253906K33DTSTK
Description:
XTAL OSC XO 156.253906MHZ LVPECL
Shipping
1575P-156.253906K33DTSTK Information
Frequency:
156.253906 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.063" (1.60mm)