Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575P156250J33DTK
Part No.:
1575P156250J33DTK
Description:
XTAL OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Shipping
1575P156250J33DTK Information
Series:
CO75P6
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)