Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575H-6.000J33DTSK
Part No.:
1575H-6.000J33DTSK
Description:
XTAL OSC XO 6MHZ 3.3V HCMOS SMD
Shipping
1575H-6.000J33DTSK Information
Frequency:
6 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)