Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575H-22.1184J50DTSTK
Part No.:
1575H-22.1184J50DTSTK
Description:
7050,22.1184MHZ ,HCMOS,5V,+/-30P
Shipping
1575H-22.1184J50DTSTK Information
Frequency:
22.1184 MHz
Voltage - Supply:
5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)