Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575H-148.500JWVDTSK
Part No.:
1575H-148.500JWVDTSK
Description:
7050148.5MHZ,HCMOS, 1.8~3.3V,
Shipping
1575H-148.500JWVDTSK Information
Frequency:
148.5 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)