Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575D6-212.500J33DTSTK
Part No.:
1575D6-212.500J33DTSTK
Description:
XTAL OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD
Shipping
1575D6-212.500J33DTSTK Information
Series:
1575D6
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)