Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 1575C-156.250G33DTK
Part No.:
1575C-156.250G33DTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
Description:
7050 6pin 156.25MHz HCSL 3.3V +/